Bingo Loft ekran görüntüsü
RSS'yi Mağazala

Bingo Loft

Bingo Loft, Cassava Enterprises (Cebelitarık) Limited'in (“Cassava”) tamamına sahip olduğu iştiraki olan Brigend Limited şirketine ait bir yazılım ile güçlendirilmiştir. Cassava, Cebelitarık Hükümeti tarafından Cassava'ya verilen uzak kumar lisansı kapsamında çevrimiçi tombala hizmetleri vermekten mutluluk duyar. Bu sitedeki tüm oyunlar tamamen denetlenmekte ve kapsamlı bir şekilde test edilmektedir. adil oyun ve dürüst ödemeler. Temel önceliklerimiz Güvenlik ve Gizlilik.

sorumlu Oyun

Bingo Loft'un bilinmesi gereken yer ve aynı zamanda oyuncularımıza güvenli ve sorumlu bir oyun ortamı sunmamız gerektiğini biliyoruz. Size inanılmaz derecede eğlenceli bir deneyim sunmak bizim sorumluluğumuzun olduğunu biliyoruz, ancak aynı zamanda zorlu kullanımları önlemek ve reşit olmayan üyelerin oyun ürünlerimize erişimini engellememiz gerekiyor. Sorumlu bir oyun şirketi olarak şeffaf oyuncu koruması sağlamayı hedefliyoruz.

 • Reşit olmayanların korunması
 • Zorunlu kumar oynamanın önlenmesi

Küçüklerin Korunması

Gibraltar'ın Oyun Yönetmeliği Hükümeti uyarınca, 18 yaşının altındaysanız, Bingo Oyunlarımızı oynamanıza izin verilmez. Bingo Oyunlarımızı oynamaya çalışan birinin küçükler olup olmadığını doğrulayabilen gelişmiş sistemler kullanıyoruz ve Bingo Loft'ta oynamaya çalışırlarsa onları izliyoruz. Ayrıca, çocukları veya gençleri çekmek için oda tasarlamadığımızdan emin oluruz. Ayrıca Bingo Loft'a katılmaya çalışmaktan vazgeçirmek için elimizden gelen her şeyi yaptığımızdan emin oluruz. Ancak, dünyanın birçok ülkesinde internete kolayca erişilebileceğini biliyoruz. Bu nedenle, oyun şirketlerinin ve ebeveynlerin, çocuklarınızı Bingo Loft hesabınıza erişim kazanmasını önlemek için birlikte çalışması gerektiğini biliyoruz. Çocuklarınızın güvenliğini sağlamak için, küçüklerin belirli web sitelerine ve programlara erişmesini engellemek için filtreleme yazılımı yüklemenizi öneririz. Ebeveynler için daha fazla ipucu:

 • Bingo uygulaması çalışırken, çocukların yanından ayrılmayın.
 • Oyun programlarınızı şifre erişimi ile koruyun.
 • 18 altındaki kişilerin herhangi bir kumar faaliyetine katılmasına izin vermeyin.
 • Bingo Loft kullanıcı adınızı, şifrenizi ve para yatırma yönteminizi çocuklardan uzak tutun.
 • Çocuğunuzu, yasal olmayan kumarın yasallığı ve olası zararları hakkında eğitin.
 • Çocuklarınızın çevrimiçi harcama sürelerini sınırlayın.

Ne yazık ki, hiçbir sistem kusursuz değildir. Bingo Loft'a kayıtlı 18 yaşından küçük bir kişi biliyorsanız, lütfen support@bingoloft.com adresinden Destek Ekibimize haber verin.

Zorunlu Kumarın Önlenmesi

Bingo Loft, eğlenceli ve dinlendirici bir eğlence formu. Bununla birlikte, oyunlarımızın sunduğu potansiyel parasal kazançlara takıntılı olabilecek az sayıda insan var. Çalışmalar, yetişkin nüfusun sadece çok küçük bir yüzdesinin kompulsif kumar oynama sorunlarına eğilimli olduğunu göstermektedir. Bingo Loft'taki ekibimiz, zorlayıcı veya reşit olmayan kumarla karşılaştıklarında uygun eylemleri tanımak ve almak için yöntemler ve teknikler konusunda eğitilmiştir. Oyun deneyiminizin artık sadece bir eğlence biçimi olmadığını düşünüyorsanız, kendinizi Bingo oynamaya davet etme fırsatını belirledik.

 1. Kendini dışlama hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın.
 2. Ayrıca, her zaman kendi önceden belirlenmiş limitleriniz dahilinde oynadığınızdan emin olmak için mevduatlarda kendi maksimum limitlerinizi ayarlamanız için araçlar hazırladık. Mevduat limitlerinizi belirleme hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın.
 3. İsteğiniz üzerine, adınızı e-posta listemizden kaldıracağız.

hatırlamak

 • Kumar bir eğlence biçimidir. Zengin olmak ve borçlarınızı ödemek için bir yol değildir.
 • Kumar şans oyunudur. Kazançları garanti eden hiçbir formül yoktur.
 • Kumar kararının sizin seçiminiz olduğundan emin olun.
 • Asla kayıplarını kovalamaya çalışmayın.
 • Düzenli olarak harcadığınız tutarları kontrol edin.
 • Oynadığınız oyunların kurallarını bildiğinizden emin olun.

Birçok şey gibi, ılımlılık içinde zevk ne kadar fazla olabilir. Bir kumar sorununuz olabileceğinden şüpheleniyorsanız, aşağıdaki kuruluşlardan profesyonel yardım isteyebilirsiniz:

Hemen Oynahttps://www.bingoloft.com

Aktif Bonuslar

Genel Toplam: 2
Jackpot gevşeme burada başlıyor ... Yoğun bir günün ardından gevşemeyi, kesintisiz nakit para ödülleriyle oynamaktan daha iyi bir yol mu? Günlük Unwind'de bize katılın, burada her biri kazanılacak bir jackpot var. Daha fazla ››

📁 Kategori:

oluşturuldu:

Bitiş tarihi:

Düz arkadaşları ile takılmak ister misin? Özel Hoşgeldin Bonusu ile başlayın: Bingo Loft Deposit'e giriş yapın £ 5 - Kasiyerinizde £ 100 Anında bir 200% Hoşgeldin Bonusu kazanın! Yani eğer ... Daha fazla ››

📁 Kategori:

oluşturuldu:

Bitiş tarihi:

Güvenilmez Bonuslar

Genel Toplam: 0

Üzgünüm, casino bonusu bulunamadı