Posh Bingo ekran görüntüsü
RSS'yi Mağazala

Posh Bingo

Posh Bingo, Cassava Enterprises (Cebelitarık) Limited'in (“Cassava”) tamamına sahip olduğu iştiraki olan Brigend Limited şirketine ait bir yazılımla desteklenmektedir.

Manyok Cassava Cebelitarık Hükümeti tarafından verilen onun uzaktan kumar lisansı altında çevrimiçi bingo hizmeti vermek için mutludur.

Bu sitedeki tüm oyunlar tamamen denetlenmekte ve kapsamlı bir şekilde test edilmektedir. adil oyun ve dürüst ödemeler. Temel önceliklerimiz Güvenlik ve Gizlilik.

Bağlılığımızın bir parçası olarak adil oyun Tüm oyun yazılımı sistemlerimiz, tüm oyun sonucu sonuçlarının gerçekten rastgele olduğundan emin olmak için bir Rasgele Sayı Oluşturucu ('RNG') kullanır.

Hemen Oynahttps://www.poshbingo.co.uk

Aktif Bonuslar

Genel Toplam: 3
Aylık £ 3,000 oyunumuzu oynayın ve ayınızı yüksekte bitirin! Aylık £ 3,000 oyunumuza katılarak ve ekstra nakit, bingo tarzı kazanarak ayınızı sonlandırın! Bu heyecan verici oyun son Frida'da oynuyor ... Daha fazla ››

📁 Kategori:

oluşturuldu:

Bitiş tarihi:

📁 Kategori:

oluşturuldu:

Bitiş tarihi:

Ana T & c'ler: Sadece yeni oyuncular. Depozito min £ 10 - 250% Bingo Bonusu kazanın (maks. £ 250). Bingo bonusu ile ilgili kazançları çekmek için 2x yatırma + bonus fonunu yatırın. Çekilme kısıtlamaları ve Furthe ... Daha fazla ››

📁 Kategori:

oluşturuldu:

Bitiş tarihi:

Güvenilmez Bonuslar

Genel Toplam: 0

Üzgünüm, casino bonusu bulunamadı